Розумна книга про PR та медіа в Україні від Deadline 

Від команди Deadline.com.ua перший гід про вибухові техніки піару :
  • asterisk
    Директорам компаній: відкрийте нові поради, які допоможуть вашій   компанії стати більш прибутковою завдяки правильній коммунікації зі ЗМІ, заощаджуйте на рекламі, випереджайте інформаційні кризи.
  • asterisk
    Експертам та піарникам: навчіться керувати власною репутацією завдяки пресі за короткий термін, спілкуйтеся з журналістами без зайвих витрат часу.
  • asterisk
    Амбітним IT-командам, які прагнуть росту: прості та зрозумілі пояснення допоможуть зробити будь-яку ідею популярною, привернути увагу сотень відомих медіа та мільйонів читачів.

Попереднє замовлення 
зі знижкою 30%:

Про що кажуть фахівці

Маргарита Борисенко

Маргарита Борисенко

Visotsky Consulting

Працюйте "вдовгу". Комунікації через ЗМІ - це інвестиція в майбутній успіх і процвітання компанії. Саме це підтверджує розвиток і робить будь-який бізнес ще більш привабливим.

Наталя Капцова

Наталя Капцова

Відома ріелторка

Імідж - це те, що про тебе скажуть, коли ти вийдеш з кімнати. Імідж допомагає виграти переговори ще до їх початку. З'являйтеся в ЗМІ частіше конкурентів.

Катерина Водолажська

Катерина Водолажська

Why Not Group

Відрізняйтеся від конкурентів, майте свій впізнаваний почерк! Саме відмінності правлять світом і еволюцією бренду.  Ніколи не буде другого шансу справити перше враження.

Ольга Кондакова

Ольга Кондакова

Піарник юридичної компанії

Комунікації - це інструмент для формування репутації, яка грає величезне значення при роботі з людьми. ЗМІ допомагають з пошуком партнерів або клієнтів

© Deadline ТМ є власністю Дмитра Горбачова та Олександри Стельмахової.

Контакт: contact@deadline.com.ua